שחזור גבות

הגבות ממלאות תפקיד חשוב ביותר במראה הפנים הרבה יותר ממה שרוב האנשים מבינים. למעשה השתלת גבות עשויה לשנות את תווי הפנים החשובים ביותר התורמים להתרשמות ראשונה – אפילו יותר מהעיניים. גבות מבטאות הבעת פנים של מחשבה ורגשות, ומדגישות את הסגנון האישי והאישיות הייחודית שלך. למרבה הצער, כמו בשאר חלקי הפנים, הזמן עושה את שלו ומשפיע גם על מראה הגבות.

שנים של מריטה ושעווה, מחלות, טראומות, טיפולים רפואיים, שינויים הורמונליים והזדקנות עלולים להוביל לגבות דלילות, א-סימטריות, וצורת הגבה עצמה יכולה להשתנות משמעותית לאורך זמן. אנחנו מספקים למטופלים השתלת גבות טבעית ביותר אשר תחזיר להם את מראה צעיר ורענן.

ארבעת השלבים להשתלת גבות

 • ייעוץ רפואי ותכנון מראה הגבות עם הרופא המטפל
 • חילוץ הזקיקים מהאזור התורם (עורף)
 • השתלת הזקיקים
 • טיפול משלים לאחר ההליך

שלבי טיפול השתלת גבות

 • –תכנון: מדידת האזור הרצוי ועיצוב הגבות יקבע במהלך בדיקת הרופא. בשלב זה הרופא יכין תוכנית טיפול תוך התחשבות בתווי הפנים של המטופלים ובצרכיהם האישיים.
 • חילוץ זקיקים וירטואלי: שיטת חילוץ הזקיקים ללא גילוח, מיושמת בדרך כלל על מטופלים עם שיער ארוך, שיטה זו משמשת גם להשתלת גבות. המספר הקטן של השתלים הדרושים יאפשר לבצע הליך זה בקלות יחסית. הוצאת שתלים ביישום השיטה הלא מגולחת מחייבת רק שטח קטן בחלק האחורי של הראש. האזור המגולח בו יוצאו השתלים לא יהיה גלוי, מכיוון שהוא מכוסה בשיער הקיים. כאשר מחלצים את זקיקי השיער יבולו רק שערות בודדות. מכיוון שרק שערות בודדות יכולות לספק מראה אסתטי לגבות.
 • השתלה: לאחר הפסקת האוכל מתחילים את שלב השתלת השיער בגבות לפי תכנית הטיפול והעיצוב עליו הוסכם מראש, בשלב זה הרופא מזריק באופן ישיר את זקיקי השיער לפי כיוון ועומק מוגדרים, ההליך מבוצע בהרדמה מקומית וללא כל כאב.
 • טיפול משלים לאחר ההליך

טיפול לאחר הליך

למחרת ההליך יוחל נוזל מיוחד בכדי להבטיח כי זקיקי השיער עוגנו לרקמת העור, כמו גם על מנת למנוע סיבוכים רפואיים אחרים. מכיוון שהשתלת גבות מצריכה רק כמות ממוצעת של 200-400 השתלות, בדרך כלל ההליך אורך 2-3 שעות.

טיפולים ע"י ד"ר דאהר להשתלת שיער בישראל

מה אנחנו עושים?

אנחנו במרכז הארצי להשתלת שיער ד"ר דאהר זידאן משתילים שיער בשיטת DHI שהשימוש בה מאפשר השתלת זקיקי שיער בצפיפות גבוהה ללא כאבים וללא סיכונים של דימומים והצטלקות. ראוי לציין כי ההליך נעשה "נקי" באופן משמעותי מאחר וההשתלה נעשית בעטים מיוחדים ששותלים את הזקיקים בצפיפות גבוהה ביותר, ניתן אף להגיע ל-100 זקיקים בס"מ מרובע.

 • במרכז שלנו חוסכים בזמנם של המטופלים, כי בשיטת DHI ניתן להשתיל כמות זקיקים גדולה ביום טיפול אחד אשר לרוב מספקת את צרכי המטופלים שלנו בצורה הטובה ביותר, הזקיקים מושתלים בזה אחר זה באופן מבוקר תוך יצירת מראה טבעי לחלוטין כי ההשתלה מבוססת על שימוש בשיער של המטופל.
 • במרכז שלנו מבטיחים למטופלים שלנו התאוששות והחלמה מהירה, המטופל יכול לחזור לעבודה ופעילויות רגילות לאחר ההשתלה ללא כל שינוי גלוי במראה שלו.
 • במרכז שלנו שומרים על מראה השיער הטבעי של המטופל, כי ההשתלה נעשית ללא גילוח. דהיינו, ניתן להשתיל את הזקיקים בין שיער קיים ללא גילוח, מה שבעצם מתאים מאוד לנשים המעוניינות לבצע מילוי שיער באזורים דלילים ללא גילוח של השיער הקיים ללא תלות באורך. יתר על כן ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד כבר בתוך כחצי שנה מהטיפול עם מראה שיער טבעי וצפוף במיוחד.

לאור מה שנאמר, כדאי לבצע השתלת שיער DHI דרכנו כי אני והצוות הרפואי במרכז שלנו מעניקים אחריות מלאה בשל ניסיון מוכח מומחיות אשר רכשנו לאורך הזמן.

קבלו ייעוץ חינם להשתלת שיער בישראל

התייעצות חינם

למה עדיף לעשות בישראל?

 • השתלת שיער בישראל עדיפה משום שהיא מתנהלת באזור הנוחות של המטופל, אשר יכול לדבר עם הצוות הרפואי בעברית וגם בערבית ובגובה העיניים.
 • תהליך השתלת השיער הינו ארוך וממושך, זהו הליך כירורגי שאמור להשפיע באופן יוצא דופן על המראה שלכם ועל חייכם, לכן ביצועו בארץ מבטיח לכם מעקב מתמיד ע"י מומחה מהארץ, זמין אשר ילווה אתכם עוד בשלבי ההכנה להשתלה ואחריה, רופא מומחה מגן עליכם מפני הסתבכויות וסיכונים כגון צלקות שלא ניתן לרפא אילו ההשתלה התבצעה בחו"ל.
 • יכול להיות שהמחירים של השתלת שיער בארץ יותר יקרים מזה שבחו"ל אבל חשוב לציין שתהליך בחירת הרופא והקליניקה לא יכול להסתכם בשאלת המחיר, כי הדרך הטובה ביותר למצוא את הקליניקה הנכונה עבורכם היא ניהול דיאלוג ישיר עם מטופלים אחרים, שימסרו לכם את חוות הדעת הכנה שלהם על התהליך שהם עברו ואת זה מזדמן לכם רק בארץ.
 • בהשתלת שיער מדובר בתהליך ארוך ומתמשך ולכן לא רק התוצאות הסופיות של ההשתלה חשובות, אלא גם האופן שבו הקליניקה מתנהלת עם לקוחותיה, מדובר על התנאים הטובים שיכולה להעניק ולספק למטופלים שלה כגון מקצוענות, זמינות, התחייבות לתוצאות יפות והחשוב מכולם זה ליווי המטופלים בעת הסתבכויות, תנאים כאלה לא ניתן להשיג אותם בחו"ל.
השתלת שיער לפני אחרי


.
.
.