טיפול ב -PRP

בשנים האחרונות נודע לרופאים כי לגוף יכולת לרפא את עצמו. טיפול PRP – טיפול עשיר בטסיות בדם הוא סוג של רפואה מחודשת שיכולה לרתום את היכולות הללו ולהגביר את גורמי הצמיחה הטבעיים שגופך משתמש בהם בכדי לרפא רקמות.

מהי פלזמה ומה הן טסיות דם?

הפלזמה היא החלק הנוזלי של הדם המלא. הוא מורכב ברובו ממים וחלבונים, והוא מספק מדיום לכדוריות הדם האדומות, תאי הדם הלבנים והטסיות הדם במחזור בגוף. טסיות הדם, הנקראות גם תרומבוציטים, והנם תאי דם הגורמים לקרישי דם ולתפקודי ריפוי צמיחה נחוצים אחרים. טסיות דם פעילות ממלאת תפקיד מפתח בתהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

מהי פלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) ומהן זריקות PRP?

טיפול בפלזמה עשירה בטסיות משתמשת בזריקות של ריכוז טסיות דם של המטופל עצמו כדי להאיץ את צמיחת זקיקי השיער המושתלים, להפחית את נשירת השיער ולהגדיל את עובי השיער הדליל. באופן זה, זריקות PRP משתמשות במערכת הריפוי של כל מטופל באופן אישי כדי לשפר את בעיות איבוד השיער שלו. זריקות PRP מוכנות על ידי לקיחת מקום בין אחת לכמה צינורות בדם שלך והפעלתו דרך צנטריפוגה לריכוז הטסיות. לאחר מכן מוזרקים טסיות דם פעילות ישירות לאזור הדליל. זה משחרר גורמי גדילה המגרים ומגדילים את מספר התאים המשלים שגופך מייצר. כך נוכל למנוע נשירת שיער ולהגדיל את הישרדותם של זקיקי השיער המושתלים. טיפול ב- Prp הוא אידיאלי עבור מטופלים המתמודדים עם נשירת שיער ואין להם פערים בפועל אלא הרבה שיער דק שמפחית את צפיפות השיער שלהם אך גם עבור מטופלים שעברו הליך השתלת שיער ורוצים למקסם ולהאיץ את צמיחת השיער ובו זמנית למנוע יותר נשירת שיער בעתיד ולשפר את תוצאות השתלת השיער.

טיפולים ע"י ד"ר דאהר להשתלת שיער בישראל

מה אנחנו עושים?

אנחנו במרכז הארצי להשתלת שיער ד"ר דאהר זידאן משתילים שיער בשיטת DHI שהשימוש בה מאפשר השתלת זקיקי שיער בצפיפות גבוהה ללא כאבים וללא סיכונים של דימומים והצטלקות. ראוי לציין כי ההליך נעשה "נקי" באופן משמעותי מאחר וההשתלה נעשית בעטים מיוחדים ששותלים את הזקיקים בצפיפות גבוהה ביותר, ניתן אף להגיע ל-100 זקיקים בס"מ מרובע.

  • במרכז שלנו חוסכים בזמנם של המטופלים, כי בשיטת DHI ניתן להשתיל כמות זקיקים גדולה ביום טיפול אחד אשר לרוב מספקת את צרכי המטופלים שלנו בצורה הטובה ביותר, הזקיקים מושתלים בזה אחר זה באופן מבוקר תוך יצירת מראה טבעי לחלוטין כי ההשתלה מבוססת על שימוש בשיער של המטופל.
  • במרכז שלנו מבטיחים למטופלים שלנו התאוששות והחלמה מהירה, המטופל יכול לחזור לעבודה ופעילויות רגילות לאחר ההשתלה ללא כל שינוי גלוי במראה שלו.
  • במרכז שלנו שומרים על מראה השיער הטבעי של המטופל, כי ההשתלה נעשית ללא גילוח. דהיינו, ניתן להשתיל את הזקיקים בין שיער קיים ללא גילוח, מה שבעצם מתאים מאוד לנשים המעוניינות לבצע מילוי שיער באזורים דלילים ללא גילוח של השיער הקיים ללא תלות באורך. יתר על כן ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד כבר בתוך כחצי שנה מהטיפול עם מראה שיער טבעי וצפוף במיוחד.

לאור מה שנאמר, כדאי לבצע השתלת שיער DHI דרכנו כי אני והצוות הרפואי במרכז שלנו מעניקים אחריות מלאה בשל ניסיון מוכח מומחיות אשר רכשנו לאורך הזמן.

קבלו ייעוץ חינם להשתלת שיער בישראל

התייעצות חינם

למה עדיף לעשות בישראל?

  • השתלת שיער בישראל עדיפה משום שהיא מתנהלת באזור הנוחות של המטופל, אשר יכול לדבר עם הצוות הרפואי בעברית וגם בערבית ובגובה העיניים.
  • תהליך השתלת השיער הינו ארוך וממושך, זהו הליך כירורגי שאמור להשפיע באופן יוצא דופן על המראה שלכם ועל חייכם, לכן ביצועו בארץ מבטיח לכם מעקב מתמיד ע"י מומחה מהארץ, זמין אשר ילווה אתכם עוד בשלבי ההכנה להשתלה ואחריה, רופא מומחה מגן עליכם מפני הסתבכויות וסיכונים כגון צלקות שלא ניתן לרפא אילו ההשתלה התבצעה בחו"ל.
  • יכול להיות שהמחירים של השתלת שיער בארץ יותר יקרים מזה שבחו"ל אבל חשוב לציין שתהליך בחירת הרופא והקליניקה לא יכול להסתכם בשאלת המחיר, כי הדרך הטובה ביותר למצוא את הקליניקה הנכונה עבורכם היא ניהול דיאלוג ישיר עם מטופלים אחרים, שימסרו לכם את חוות הדעת הכנה שלהם על התהליך שהם עברו ואת זה מזדמן לכם רק בארץ.
  • בהשתלת שיער מדובר בתהליך ארוך ומתמשך ולכן לא רק התוצאות הסופיות של ההשתלה חשובות, אלא גם האופן שבו הקליניקה מתנהלת עם לקוחותיה, מדובר על התנאים הטובים שיכולה להעניק ולספק למטופלים שלה כגון מקצוענות, זמינות, התחייבות לתוצאות יפות והחשוב מכולם זה ליווי המטופלים בעת הסתבכויות, תנאים כאלה לא ניתן להשיג אותם בחו"ל.
השתלת שיער לפני אחרי


.
.
.