השתלת זקן

טיפול השתלת זקן הפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות, צמיחת שיער דלילה וכתמים דלילים מנעו מגברים רבים ליהנות מהיתרונות האסתטיים הגבריים של שיער הפנים… הפתרון הוא השתלת הזקן. בעזרת טכנולוגיית השתלת זקן עדכנית לא חייבים לוותר על גידול זקן בעל מראה אופנתי וגברי, יש לנו את הפתרון עבורך להשגת זקן טבעי למראה! בדומה להשתלת שיער השתלת זקן מתבצעת בהליך העורך בדרך כלל 3 עד 6 שעות, תלוי בצרכי המטופלים. הליך זה הפך לפופולרי ביותר עם אופנת הזקנים ההולכת וגוברת של אצל גברים מרכבי העולם.

שחזור זקן היא טכניקה מיוחדת הדורשת דיוק ואומנות במטרה להגדיל את צפיפות השיער באזורי הזקן הדלילים באמצעות השתלת שיער טבעי. השלב החשוב ביותר של התהליך הוא עיצוב הזקן בהתאמה אישית לפי דפוסי שיער הפנים והצפיפות הרצויה, תוך הקפדה על הבטחת מראה זקן טבעי לחלוטין. באמצעות שיטת ספיר DHI אין צורך לבצע קולטנים וכל זקיק שיער ממוקם בזווית ועומק ספציפיים ומספקים 100% תוצאות טבעיות עם קצב הצמיחה המרבי בשיקום זקן ההליך מבוצע בהרדמה מקומית והחלמה לרוב בין 5 עד 8 ימים.

שלבי הטיפול

 • הרופא מתכנן ביסודיות את אזור הזקן בהתאם לצרכי המטופל, והסימטריה המוגדרת.
 • זקיקי השיער הנדרשים מופקים מהאזור התורם באזור העורף לפי מספר השערות הנדרשות וסוג שתלי הזקיקים הנדרשים
 • המטופל יוצא להפסקת צהריים .
 • הזקיקים החדשים מושתלים באזור הזקן המיועד.
 • השיער המושתל יצמח לאורך כל חייו של המטופל באופן טבעי.

טיפולים ע"י ד"ר דאהר להשתלת שיער בישראל

מה אנחנו עושים?

אנחנו במרכז הארצי להשתלת שיער ד"ר דאהר זידאן משתילים שיער בשיטת DHI שהשימוש בה מאפשר השתלת זקיקי שיער בצפיפות גבוהה ללא כאבים וללא סיכונים של דימומים והצטלקות. ראוי לציין כי ההליך נעשה "נקי" באופן משמעותי מאחר וההשתלה נעשית בעטים מיוחדים ששותלים את הזקיקים בצפיפות גבוהה ביותר, ניתן אף להגיע ל-100 זקיקים בס"מ מרובע.

 • במרכז שלנו חוסכים בזמנם של המטופלים, כי בשיטת DHI ניתן להשתיל כמות זקיקים גדולה ביום טיפול אחד אשר לרוב מספקת את צרכי המטופלים שלנו בצורה הטובה ביותר, הזקיקים מושתלים בזה אחר זה באופן מבוקר תוך יצירת מראה טבעי לחלוטין כי ההשתלה מבוססת על שימוש בשיער של המטופל.
 • במרכז שלנו מבטיחים למטופלים שלנו התאוששות והחלמה מהירה, המטופל יכול לחזור לעבודה ופעילויות רגילות לאחר ההשתלה ללא כל שינוי גלוי במראה שלו.
 • במרכז שלנו שומרים על מראה השיער הטבעי של המטופל, כי ההשתלה נעשית ללא גילוח. דהיינו, ניתן להשתיל את הזקיקים בין שיער קיים ללא גילוח, מה שבעצם מתאים מאוד לנשים המעוניינות לבצע מילוי שיער באזורים דלילים ללא גילוח של השיער הקיים ללא תלות באורך. יתר על כן ניתן להגיע לתוצאות יפות מאוד כבר בתוך כחצי שנה מהטיפול עם מראה שיער טבעי וצפוף במיוחד.

לאור מה שנאמר, כדאי לבצע השתלת שיער DHI דרכנו כי אני והצוות הרפואי במרכז שלנו מעניקים אחריות מלאה בשל ניסיון מוכח מומחיות אשר רכשנו לאורך הזמן.

קבלו ייעוץ חינם להשתלת שיער בישראל

התייעצות חינם

למה עדיף לעשות בישראל?

 • השתלת שיער בישראל עדיפה משום שהיא מתנהלת באזור הנוחות של המטופל, אשר יכול לדבר עם הצוות הרפואי בעברית וגם בערבית ובגובה העיניים.
 • תהליך השתלת השיער הינו ארוך וממושך, זהו הליך כירורגי שאמור להשפיע באופן יוצא דופן על המראה שלכם ועל חייכם, לכן ביצועו בארץ מבטיח לכם מעקב מתמיד ע"י מומחה מהארץ, זמין אשר ילווה אתכם עוד בשלבי ההכנה להשתלה ואחריה, רופא מומחה מגן עליכם מפני הסתבכויות וסיכונים כגון צלקות שלא ניתן לרפא אילו ההשתלה התבצעה בחו"ל.
 • יכול להיות שהמחירים של השתלת שיער בארץ יותר יקרים מזה שבחו"ל אבל חשוב לציין שתהליך בחירת הרופא והקליניקה לא יכול להסתכם בשאלת המחיר, כי הדרך הטובה ביותר למצוא את הקליניקה הנכונה עבורכם היא ניהול דיאלוג ישיר עם מטופלים אחרים, שימסרו לכם את חוות הדעת הכנה שלהם על התהליך שהם עברו ואת זה מזדמן לכם רק בארץ.
 • בהשתלת שיער מדובר בתהליך ארוך ומתמשך ולכן לא רק התוצאות הסופיות של ההשתלה חשובות, אלא גם האופן שבו הקליניקה מתנהלת עם לקוחותיה, מדובר על התנאים הטובים שיכולה להעניק ולספק למטופלים שלה כגון מקצוענות, זמינות, התחייבות לתוצאות יפות והחשוב מכולם זה ליווי המטופלים בעת הסתבכויות, תנאים כאלה לא ניתן להשיג אותם בחו"ל.
השתלת שיער לפני אחרי


.
.
.